Blog

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Ankara ilimizin en büyük ilçelerinden olan Keçiören evden eve nakliyat hizmetine oldukça fazla talep olmaktadır. Gelen bu taleplerin tam zamanında karşılanması amacıyla da Leventoğlu Nakliyat olarak özveri ile çalışmaya devam etmekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz ile üstün kalitede hizmet vermekte ve eşyalarınız için maksimum koruma önlemi almaktayız. Modern nakliyat yöntemleri kullanmakta ve bu şekilde hiç yorulmanıza gerek olmadan ve eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Firmamız ile iletişime geçmeniz ile birlikte eksper arkadaşlarımız adresinize ücret almadan bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bu şekilde eşyaları yerinde görmekte ve bütçenize uygun olan fiyat teklifimizi sunmaktayız. Taşınmanın hızla ve sorunsuz sonuçlanması için planlı olarak çalışmaktayız. Oluşturduğumuz taşınma planını yetkili arkadaşlarımız koordine etmekte ve sizin nakliye sırasında zaman kaybı yaşamanız önlenmektedir.

Keçiören Asansörlü Nakliyat

Dikkatle paketleme ve ambalajlama yapılarak nakliye için eşyalar hazırlanmaktadır. Bu şekilde eşyaların koruma altına alınmasının ardından ise Keçiören asansörlü nakliyat yapılmaktadır. Günümüzde binaların çok katlı olmasıyla geliştirilen bu sistem ile bina merdivenleri kullanılmamaktadır. Bina önüne getirilen portatif yük asansörü kurulmakta nakliye için hazırlanan eşyalar asansörün liftlerine koyularak araçlara alınmaktadır. Bu sistem ile eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında ortaya çıkabilecek hasarların önüne geçilmektedir. Nakliye için kol gücü ve merdivenler kullanılmıyor olmasıyla sürenin de minimuma inmesi sağlanmaktadır. Yeni adresinde üst katlarda olması halinde aynı sistem kullanılmaya devam edilmektedir.

Keçiören Sigortalı Nakliyat

Kurumsal bir nakliyat firması olarak bütün müşterilerimiz için yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili hizmet vermekteyiz. Yasaların getirdiği bütün yükümlülükleri yerine getirmekte ve tüm müşterilerimize Keçiören sigortalı nakliyat hizmetini sunmaktayız. Nakliyat öncesi yaptığımız ekspertiz ile eşyaların gerçek değerini belirlemekte ve bu şekilde sigortanın eşyaların gerçek değeri üzerinden yapılmasını sağlamaktayız. Bu sayede istenmeyen bir kaza olması halinde tüm hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Ankara içinde olduğu gibi şehir dışına taşınmanızda, parça eşya taşımacılığı ve depolama hizmetlerimizden yararlanmanızda da sigorta desteğini vermekteyiz. Nakliyeyi kapalı kasa yeni model araçlar ile gerçekleştirmekte eşyaların trafikte de maksimum koruma altında olmasını sağlamaktayız.

Bu gönderiyi paylaş