Blog

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Gelişen teknoloji ile birlikte nakliyat sektöründe de önemli gelişmeler yaşanmıştır. Leventoğlu Nakliyat olarak Avrupa’da kullanılan modern yöntemler ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede Etimesgut evden eve nakliyat hizmetimiz ile evinizi ya da ofisinizi sorun yaşamadan taşımanızı sağlamaktayız. İlçemiz içinde olduğu gibi Ankara ilimizin diğer ilçelerine de aynı gün içinde taşınmanız mümkün olmaktadır. Eşyaların maksimum koruma altında nakliyesini gerçekleştirmekte ve bu şekilde en ufak bir hasar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Stresli ve yorucu bir süreç olan taşınmanın bütün detaylarını bilerek planlı olarak çalışmaktayız. Bu sayede sizin stres olmadan ve yorulmadan taşınabilmenizi sağlamaktayız. Geniş ve işinde en iyi olan kişiler ile çalışmakta ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi çok önemlidir. Bunun için müşterilerimizden eşyaların toplanması işlemini bize bırakmanızı rica etmekteyiz. Siz özel eşyalarınızı toplamakta kalan eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemi ise kaliteli malzeme kullanılarak alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Taşınma günü evinize gelen ekiplerimiz önce mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını yapmakta ardından ise koruma altına almaktadır. Bu şekilde nakliyeye hazırlanan eşyalar kapalı kasa içleri süngerle kaplanmış olan araçlara yüklenmektedir. Profesyonel sürücülerimizin kullandığı araçlar en kısa yollardan yeni evinize ulaştırılmaktadır. Burada ise uzman ekiplerimiz eşyaların yerleştirilmesi işlemini yaparak yeni evinizin normal yaşantınıza hazır olmasını sağlamaktayız.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehir içinde olduğu gibi kimi zaman başka bir şehre taşınmanız da gerekebilmektedir. Bu durumda firmamız Etimesgut şehirler arası nakliyat hizmeti ile bunun sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlamaktadır. Firmamızı tercih etmeniz ile ülkemizin her noktasına hızla taşınmanız mümkün olmaktadır. Eşyaların koruma altında taşınması için gerekli tüm önlemleri alıyor olmakla yetinmemekteyiz. Bunun yanında ayrıca sigortalı nakliyat yaparak ilave önlemler almaktayız. Ücretsiz ekspertiz yapıyor olmamız ile eşyaların gerçek değerini belirlemekte ve bu şekilde bir hasar olması halinde sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Bütün nakliyat sürecini yetkili arkadaşlarımız denetlemekte ve sizin eşyaların başında beklemenize gerek kalmamaktadır. Her müşterimiz için özel nakliyat çözümleri üretmekteyiz bu çözümler hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş