Sigortalı Nakliyat

Kurumsal bir nakliyat firması olarak yasalar ile belirlenen sorumlulukları tam olarak yerine getirmeye özen göstermekteyiz. Bu şekilde müşterilerimiz için üstün kalitede hizmet vermekte ve eşyaları hasar görmeden taşınmalarını sağlamaktayız. Çeşitli riskleri olan bir sektörde yer aldığımızı bilmekte ve Ankara sigortalı nakliyat yapmaktayız. Mümkün olan riskleri en aza indirmek için profesyonel ve işini hatasız yapan kişiler ile çalışmaya özen göstermekteyiz. Bu sayede maksimum koruma sağlamakta olmamıza rağmen trafikte olabilecek kazaları bazı durumlarda önlemek mümkün olmamaktadır. Bu durumda ise yapılan sigorta ile oluşan hasar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Bu şekilde sizlerin ve firmamızın sıkıntı yaşamasının önüne geçilmektedir.

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara merkezli olan firmamızın sunduğu garantili hizmet ile kentimizin bütün ilçeleri arasında Ankara şehir içi nakliyat hizmetimiz ile sorun yaşamadan taşınmanız mümkün olmaktadır. Geniş ekiplerimiz ve modern yöntemlerimiz ile şehir içinde ki nakliyatları aynı gün içinde tamamlamaktayız. Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte eşyaları toplama işlemini kendi personelimiz ve kaliteli malzeme ile yapmaktayız. Çok katlı binalarda yaşayan kişilerin eşyalarının bina merdivenlerinden taşınma sırasında zarar görme riskini ortadan kaldırmak için asansörlü nakliyat yapmaktayız. Yeni adrese eşyaların taşınmasının ardından yerleştirilmesini de isteğinize göre yapmakta ve bu sürecin kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktayız. Verdiğimiz kaliteli hizmet ile müşteri portföyümüz genişlemeye devam etmekte çevre illerden de firmamıza talepler gelmektedir.

Ankara Şehirler arası Nakliyat

Yüz ölçümü olarak büyük bir ülkede yaşamakta ve kimi zaman müşterilerimizin de Ankara’dan başka bir şehre taşınmaları gerekmektedir. Verdiğimiz Ankara şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile bu taşınmaların sorunsuz ve hızla sonuçlanmasını sağlamaktayız. Yeni model kapalı kasa araçlar ile nakliyatı gerçekleştirmekte uzun yolda eşyaların araç içinde güvende olmasını sağlamaktayız. Taşınmanın stres nedenlerinden birisinin bütçelere gelen büyük yükler olduğunu bilmekteyiz. Bunun olmaması için düşük kar marjı ile çalışmakta ve her müşterimiz için özel fiyat çözümleri sunmaktayız. Bunu da evinizi ya da ofisinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde yaptığımız ücretsiz ekspertiz ile başarmaktayız. Sunduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli nakliyat çözümleri hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.