Şehirler Arası Nakliyat

Ülkemizin başkenti olan Ankara’da faaliyet gösteren Leventoğlu Nakliyat firmamız sunduğu Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti ile şehir dışına sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktadır. Kurumsal bir firma olarak sunduğu üstün kalitede hizmet ile ülkemizin bütün il ve ilçelerine mümkün olan en kısa sürede taşınabilmenizi sağlamaktadır. Evinizi ya da ofisinizi başka bir şehre taşımanız gerektiğinde bunun için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz takdirde fiyat teklifi telefonda değil adresinize yapılacak ücretsiz ziyaret sırasında sunulacaktır. Yapılacak ücretsiz ekspertiz ile bütçenize uygun fiyat sunulacak ve taşınma planı da sizin uygun olduğunuz zaman için oluşturulacaktır. Bu planın hiçbir aksilik olmadan yürümesi için de yetkili arkadaşımız koordine ve denetimi gerçekleştirecektir.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Kullandığımız modern nakliyat yöntemleri ile eşyaların maksimum koruma altında olmasını sağlamakta ve konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Eşyaları evinizden araçlara alma aşamasında Ankara asansörlü nakliyat yapmaktayız. Son teknolojiye sahip olan asansörlerimiz ile kol gücünü ve bina merdivenlerini kullanmamaktayız. Bu şekilde eşyaları hızla araçlara yüklemekte ve yeni adresinizde de yine bu sistem ile evin içine almaktayız. Taşınma günü evinize gelen ekibimiz öncelikle eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yapmaktadır. Bu şekilde eşyaların koruma altına alınması sağlanmaktadır. Sektöre getirdiğimiz yenilikler arasında yeni evinizde eşyaların yerleştirilmesi işlemi de bulunmaktadır. Bu şekilde taşınmak sizler için yorucu ve sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkmaktadır.

Ankara Sigortalı Nakliyat

Hizmet alanı oldukça geniş bir sektörde yer almakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmekteyiz. Köklü bir nakliyat firması olarak işimizi sıfır hata ile yapmakta olmamıza rağmen çeşitli risklerinde olduğunu bilmekteyiz. Özellikle eşyaların trafiğe çıktığı zamanlarda istenmeyen kazaların olma ihtimalinin farkında olarak Ankara sigortalı nakliyat yapmaktayız. Diğer firmalar bunu sözde yaptıklarını belirtmekteyken bizler eşyaların gerçek değeri üzerinden sigorta yapılmasına önem vermekteyiz. Bu sayede istenmeyen bir kaza olması halinde oluşan hasarın tümü sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Nakliyat öncesinde yapılan sözleşmenin ve sigortanın poliçesinin birer nüshası size teslim edilmekte ve bu şekilde içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi sunulmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.