Şehiriçi Nakliyat

Ankara ülkemizin ikinci büyük ve en eski şehirleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle de kentsel dönüşüm devam etmekte ve Ankara şehir içi nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Evini ya da ofisini yeni bir adrese taşımak isteyen kişilere de Leventoğlu Nakliyat olarak garantili hizmet vermekteyiz. İşinde uzman dinamik ekiplerimiz teknolojiyi yakından takip ederek hizmet kalitesinden ödün vermemektedir. Ankara içinde bütün ilçeler arasında taşınmanız gerektiğinde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun üzerine ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaları görmek ve bir taşınma planı oluşturmaktayız. Oluşturulan plan yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile en ufak bir aksilik olmasına izin verilmeden yürütülmekte ve nakliyatın aynı gün sorunsuz olarak sonuçlanması sağlanmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Müşterilerimizin eşyalarının hasar görmeden taşınmaları birinci önceliğimiz olmaktadır. Bunun için de paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Eşyaların nakliye sırasında zarar görmemesi için kaliteli malzemeyle ve cinsine uygun teknik ile koruma altına alınması şarttır. Bu işlemi de firmamızın eğitimli ve deneyimli personeli dikkatle yapmaktadır. Kırılma ihtimali olan eşyalar için içleri köpüklü kutular kullanmakta koruma düzeyini arttırmaktayız. Yapılan bu işlemin ardından eşyaların üst katlarda olması halinde portatif yük asansörlerimizi kullanarak araçlara almaktayız. Asansörlü nakliyat yaparak merdivenlerin kullanılmasıyla ortaya çıkacak riskleri de önlemekteyiz. Yeni evinizde eşyaların yerleştirilmesi işlemini de isteğinize göre yapmakta ve bu şekilde taşınma sürecinin hızla tamamlanmasını sağlamaktayız.

Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

Günümüzde nakliyat ihtiyacının artmış olmasıyla aynı orantı da Ankara evden eve nakliyat firmaları da artmaktadır. Bu firmaların sayısının artması bir yandan daha çok seçenek oluşturması açısından avantajlı bir durum yaratmaktadır. Diğer yandan ise her firmanın aynı kalitede hizmet vermediği bilinmekte ve bunun için firma seçimi yapılırken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Bizler kurumsal bir firma olarak üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile birleştirmekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız. Nakliyat için anlaşmayı yazılı olarak yapmakta ve bu şekilde fiyatın kesin olduğundan emin olmanızı sağlamaktayız. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile görüşerek süze özel nakliyat çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.