Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliyat hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin uygun fiyatlı çözümler aradıkları bilinmektedir. Leventoğlu Nakliyat olarak müşterilerimiz için sunduğumuz uygun fiyatlı çözümler arasında Ankara parça eşya taşımacılığı yer almaktadır. Bu hizmetimizde aynı aracın içine aynı yönde nakliyesi yapılacak eşyalar yüklenerek maliyet oldukça düşürülmektedir. Bu şekilde özellikle bir parça ağır eşyasını başka bir yere göndermek isteyen kişilerin amaçlarına ulaşmaları sağlanmaktadır. Ankara merkezli olan firmamız ülkemizin her noktasına bu hizmeti götürmektedir. Bu sayede yazlığınıza ya da öğrenci yakınınızın evine istediğiniz miktarda eşyayı uygun fiyatlar ile göndermeniz mümkün olmaktadır. İşinde uzman ekiplerimiz eşyaların en ufak bir zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama yaparak adresinizden almaktadır. Belirtilen süre içinde de hedef adrese eşya teslim edilmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak detaylı ve yorucu bir süreç olarak bilinmektedir. Oysa firmamız ile çalışmanız halinde bu detayları düşünmenize ve yorulmanıza gerek kalmayacaktır. Ankara evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızın toplanması ve yerleştirilmesi dahil pek çok aşama ekiplerimiz tarafından dikkatle gerçekleştirilecektir. Kurumsal bir firma olarak müşterilerimiz için işinde en iyi olan kişiler ile ekiplerimizi oluşturmaktayız. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde taşınma öncesi fiyat teklifini vermekte ve sözleşme hazırlamaktayız. Bu şekilde nakliyatın tamamlanmasının ardından ilave maliyetler çıkmayacağından emin olmanızı sağlamaktayız. Modern teknolojiden yararlanmakta eşyalar için üst düzey koruma önlemleri almanın yanında nakliyatın da kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktayız.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Nakliye sırasında eşyaların hasar görmemesi için ilk aşama paketleme ve ambalajlamanın deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılmasıdır. Bu şekilde nakliyeye hazırlanan eşyalar bina merdivenlerinden değil firmamızın portatif yük asansörleri ile araçlara alınmaktadır. Ankara asansörlü nakliyat yapılarak ikinci önemli koruma önlemi alınmış olmaktadır. Çünkü eşyaların bina merdivenlerinden taşınması sırasında düşme ya da sürtünme gibi nedenler ile zarar görme riski oldukça yüksek olarak bulunmaktadır. Modern teknolojiye sahip asansör sistemlerimiz ile plaza ve rezidanslar gibi en yüksek binaların üst katlarında yaşayan kişiler içinde sorunsuz bir taşınma süreci sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan online ya da telefon ile alabilirsiniz.