Ofis Taşımacılığı

İş yaşamının yoğun olarak devam ettiği Ankara ilimizde bulunan ofislerin kimi zaman farklı bir adrese taşınması gerekebilmektedir. Bu durumda Leventoğlu Nakliyat olarak uzman ekiplerimiz ile Ankara ofis taşımacılığı hizmetimizi sunmakta ve sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Ofis eşyalarının çok değerli olduğunu bilmekte ve üst düzey koruma önlemleri almaktayız. Güven konusuna önem vermekte firmamızın bütün çalışanlarının referanslı ve güvenlik taramasından geçmesini sağlamaktayız. Nakliye sırasında kıymetli evrakların kaybolmaması için kilitli kasalar kullanmaktayız. Ofisinizin taşınması için firmamızı tercih etmeniz ile ofise bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bu şekilde gerekli değerlendirmeyi yapmakta ve bütçenize uygun olacak olan fiyat teklifimizi sunmaktayız. İşlerin aksamaması için geniş ekipler ile planlı olarak çalışmakta ve işimizi kısa sürede tamamlamaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama

Ofis eşyalarının kıymetli olması onlar için alınacak koruma önleminin de üst düzey olmasını gerektirmektedir. Bu nedenle paketleme ve ambalajlama için TSE standartlarında kaliteli malzeme kullanmaktayız. Mobilya ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni ofiste kurulması işlemini de firmamız ustaları ile dikkatle gerçekleştirmekteyiz. Her masanın eşyasını ayrı olarak toplamakta ve yerleştirme sırasında sorun yaşanmasını önlemekteyiz. Plazalar gibi çok katlı binalarda olan ofislerin taşınmasında asansörlü nakliyat hizmetimizi sunmaktayız. Bu şekilde eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında ortaya çıkacak riskleri de önlemekteyiz. Yeni ofisin üst katlarda olması halinde aynı sistemi kullanarak eşyaları ofisin içine almaktayız. Eşyaların yerleştirilmesi işlemini de isteğinize bağlı olarak yapmakta ve ofisi kullanımınıza hazır hale getirmekteyiz.

Ankara Sigortalı Nakliyat

Ankara içinde olduğu gibi kimi zaman farklı bir şehre de ofisin taşınması gerekebilmektedir. Bu durumda şehirlerarası nakliyat hizmetimiz ile bunun sorunsuz gerçekleşmesini sağlamaktayız. Şehir içinde ve şehir dışına yapılan tüm nakliyatlar sırasında ise müşterilerimize Ankara sigortalı nakliyat hizmetimizi ilave ücret almadan sunmaktayız. Bu sayede istenmeyen bir kaza olması halinde oluşan hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Kurumsal bir firma olarak nakliyat öncesi yapılan anlaşmanın bir nüshasını ve sigortanın poliçesini size teslim etmekteyiz. Bu şekilde içinizin rahat olacağı bir nakliyat süreci sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.