Evden Eve Nakliyat

Köklü bir firma olarak uzun yıllardır Ankara evden eve nakliyat hizmetini üstün kalitede vermekte ve bu şekilde stres olmadan evinizi taşımanızı sağlamaktayız. İşimizin hata kabul etmediğini bilmekte ve bunun için işinde en iyi olan kişilerle ekiplerimizi oluşturmaktayız. Taşınma sırasında yaşanan zaman kaybını an aza indirmek için geniş ekipler ile çalışmakta ve nakliyatı kısa sürede sonuçlandırmaktayız. Ankara merkezli olan firmamız ile bütün ilçeler arasında aynı gün içinde taşınmanızın mümkün olmasını sağlamaktayız. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun için firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde eksper arkadaşlarımız ücret talep etmeden adresinize bir ziyaret gerçekleştirmektedir. Bu şekilde gerekli değerlendirme yapılarak bütçenize uygun olacak şekilde fiyat teklifi sunulmaktadır. Teklifin onayının alınmasının ardından ise uygun olduğunuz gün için taşınma planı oluşturulmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Sizin için çok değerli olan eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için aldığımız önlemler arasında paketleme ve ambalajlama ilk sırada yer almaktadır. Doğru malzeme ve teknikle koruma altına alınan eşyaların hasar görmeden taşınması mümkün olmaktadır. Uzman ekiplerimiz ile bu işlemi yaparak eşyaları nakliye için hazır hale getirmekteyiz. Ardından evinizin üst katlarda olması halinde ise asansörlü nakliyat yapmaktayız. Bina önüne getirip kurduğumuz portatif yük asansörü ile eşyaları bina merdivenini kullanmadan araçlara almaktayız. Profesyonel sürücülerimizin kullandığı araç en düzgün ve kısa yollardan hedef adrese ulaştırılmaktadır. Burada eşyaların evin içine alınmasından ve yerleştirilmesi işleminin isteğinize göre yapılmasının ardından ekiplerimiz işlerini tamamlamaktadır.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara içinde olduğu gibi farklı bir şehre taşınmanız gerektiğinde de firmamız uzman ekipleri ile yanınızda yer almaktadır. Sunduğumuz üstün kalitede Ankara şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız yeni şehrinize ve yeni evinize mümkün olan en kısa zamanda taşınmaktadır. Nakliye sırasında kapalı kasa araçlar kullanmakta uzun yola çıkan eşyaların iklim şartlarından etkilenmesi önlenmektedir. Trafikte olabilecek kazalara karşı sigortalı nakliyat yapılmakta ve içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanız sağlanmaktadır. Yetkili arkadaşlarımız nakliyeyi koordine etmekte sürecin her aşamasından haberiniz olmasını sağlamaktadırlar. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.