Eşya Paketleme

Her sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de gelişim hızla devam etmektedir. Bu sayede evini ya da ofisini taşıması gereken kişiler için verilen hizmetin kalitesi de artmaktadır. Sektörümüzde hizmet kalitesi çıtasını Leventoğlu Nakliyat olarak yükseltmeye devam etmekte ve garantili olarak hizmet vermekteyiz. Bu amaçla işini sıfır hata ile yapan kişilerden ekiplerimizi oluşturmaktayız. Nakliyat sırasında eşyaların koruma altına olması için aldığımız ilk önlem paketleme ve ambalajlama olmaktadır. Bu şekilde eşyaları koruma altına almanın yanında ayrıca sizlerin eşyaları toplamak için zaman kaybı yaşamanızı da önlemekteyiz. Sektöre getirdiğimiz yenilikler arasında eşyaların isteğiniz ile yeni adresinizde yerleştirilmesi işlemi de bulunmaktadır. Bu şekilde taşınmak yorucu ve sıkıntılı bir süreç olmaktan uzaklaşmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Evinizi veya ofisinizi taşımanız gerektiğinde güvenilir firma seçmeniz sorun yaşamamanız açısından önemlidir. Kurumsal bir firma olarak güven konusuna önem vermekte Ankara evden eve nakliyat için firmamızı tercih etmeniz halinde bunu bir sözleşme ile yapmaktayız. Bu sözleşme ile haklarınızı da güvence altına almakta ayrıca bütçenize uygun olarak belirlenen fiyatın kesin olmasını sağlamaktayız. Nakliyat öncesinde yapılan ücretsiz ekspertiz ile fiyat teklifini sunmakta aynı zamanda eşyaları görerek eni taşınacağı adres hakkında gerekli bilgileri alarak taşınma planını oluşturmaktayız. Yapılan plan ile olabilecek aksilikler içinde önceden önlem almaktayız. Yetkili arkadaşımız bütün nakliyatı denetlemekte ve bu sırada sizin normal yaşantınıza devam etmeniz mümkün olmaktadır.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara merkezli olan firmamız şehrimizin bütün ilçeleri arasında olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de uzman ekipleri ile yanınızda yer almaktadır. Garantili olarak Ankara şehirler arası nakliyat hizmetini vermekte ve stres yaşamadan yeni şehrinize taşınmanızı sağlamaktayız. Eşyaların uzun süre içinde kalacağı araçlarımız kapalı kasa olmakta ve bunlar düzenli olarak yenilenmektedir. Araçları profesyonel sürücüler kullanmakta ve maksimum dikkat göstermektedirler. Bununla yetinmemekte sigortalı nakliyat yapmaktayız. Sigorta poliçesini size nakliyat öncesi teslim ederek eşyalarım hasar görürse ne olacak stresi yaşamanızı da önlemekteyiz. Her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve bunun için özel nakliyat çözümleri üretmekteyiz bu çözümleri öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.