Eşya Depolama

Hızla gelişen ülkemizde nakliyat sektörünün gelişimine katkıda bulunan Leventoğlu Nakliyat firmamız Ankara eşya depolama hizmetini güvenli ve şehre yakın depoları ile vermektedir. Sizin için kıymetli olan eşyalarınızı belli bir süre için kullanmayacak olduğunuzda bunların güvenli bir yerde kalmasını bu hizmetimiz ile sağlamaktayız. Bir süre için yurt dışında yaşayacak olduğunuzda, yeni eviniz hazır olmadığı halde eski evi boşaltmanız gerektiğinde, ofislerinizi mevsimlik olarak kullanmanız durumunda bu hizmetimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Eşyaların depolara getirilmesi ve burada bulunduğu süre içinde hasar görmemesi için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Firmamızın araçlarıyla adresinizden almakta depolarda kendilerine ayrılan bölümlere yerleştirmekteyiz. Burada ihtiyaç duyacağınız güne kadar maksimum koruma altında kalmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Profesyonel ekiplerimiz ile Ankara evden eve nakliyat hizmetini yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili olarak vermekteyiz. Modern nakliyat yöntemlerini kullanmakta eşyaların hasar görmeden yeni adresine taşınmasını sağlamaktayız. Özveri ile yılın her günü çalışmakta ve bu sayede en uygun olduğunuz süre içinde taşınmanızı sağlamaktayız. Ankara içinde bütün ilçeler arasında aynı gün içinde taşınmayı sonuçlandırmakta ve yaşanan zaman kaybını en aza indirmekteyiz. Eşyaları toplamak için olduğu gibi yerleştirmek içinde zaman kaybı yaşamamanız için alanında uzman ekipler ile bu işlemleri yapmaktayız. Evinizi taşımanız gerektiğinde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde bütçenize en uygun fiyatları sunmakta ve kurumsal bir firma olarak nakliye öncesinde verdiğimiz fiyatın kesin olmasını sağlamaktayız.

Ankara Sigortalı Nakliyat

Günümüzde sigortanın çok önemli olduğu anlaşılmıştır, özellikle nakliyat sırasında istenmeyen kazaların olma ihtimali bulunması nedeniyle sigortanın mutlaka yapılması gerekmektedir. Bunun yanında pek çok nakliyat firması bunu göstermelik olarak yapmakta ve bir kaza olması halinde bu çeşitli sıkıntılara neden olmaktadır. Oysa firma olarak bizler ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte ve eşyaların gerçek değeri üzerinden mutlaka sigorta yapılmasını sağlamaktayız. Ankara sigortalı nakliyat yapıyor olmamız ile müşterilerimizin stres olmayacakları bir nakliyat süreci yaşamalarını sağlamaktayız. Şehir içinde olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de ülkemizin her noktasına sizler için hizmet götürmekteyiz. Size özel nakliyat çözümlerini bütçenize uygun olarak sunmaktayız.