Asansörlü Nakliyat

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır yer alan Leventoğlu Nakliyat firmamız eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktadır. Profesyonel bir ekip ile hizmet vermekte evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun için son teknolojiye sahip asansör sistemlerimiz ile eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Ankara asansörlü nakliyat yapıyor olmamız ile nakliyat sürecinin hızla tamamlanmasını sağlamaktayız. Evinizin ya da ofisinizin taşınması gerektiğinde firmamız ile iletişime geçmeniz ile ücret talep etmeden adresinizi ziyaret etmekteyiz. Bu şekilde bütçenize uygun olacak şekilde fiyat teklifini hazırlamanın yanında ayrıca taşınma planını da oluşturmaktayız. Bu planı yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile gerçekleştirmekte ve sizin eşyaların başında kalmanıza gerek bırakmamaktayız.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın çok yorucu ve sıkıntılı olmasının yanında deneyimsiz kişiler tarafından eşyaların taşınması sırasında zarar görme ihtimali yüksek olmaktadır. Bu nedenle yaşanan sorunları ortadan kaldırmak için de firmamız deneyimli ekipleri ile hizmet vermektedir. Ankara evden eve nakliyat hizmetimizi garantili olarak vermekteyiz. Bu şekilde eşyalarım zarar görecek mi endişesi yaşamanızı önlemekteyiz. Eşyaların taşınma sırasında hasar görmemesi için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Bu şekilde eşyaların toplanması için zaman kaybı yaşamanıza da gerek kalmamaktadır. Kaliteli malzeme kullanılarak yapılan paketleme sonrasında eşyalar kapalı kasa araçlara yüklenmekte ve yeni adresinize nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Yeni evinizde eşyaları yerleştirmek için zaman kaybı yaşamanıza gerek kalmamakta bu işlemde uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara ülkemizin en büyük şehirlerinden biridir ve buradan ülkemizin farklı şehirlerine taşınmanız gerekebilmektedir. Bu durumda ise firmamız sizlere Ankara şehirler arası nakliyat hizmetini sunmaktadır. Bu hizmetimiz ile ülkemizin bütün il ve ilçelerine sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Uzun yolda eşyaların hasar görmeden taşınması için yeni model kapalı kasa araçlarımızı profesyonel sürücülerimiz kullanmaktadır. Alınan tüm önlemlere rağmen uzun yolda olabilecek kazalara karşı önlem olarak da sigortalı nakliyat yapmaktayız. Evinizin ya da ofisinizin taşınması gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde nakliyat için sözleşme yapılmakta ve bu şekilde kurumsal bir firma olarak ilave masraflar ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanızı sağlamaktayız. Detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.